کشور: روسیه

فیلم The Snow Queen and the Princess 2023

فیلم The Snow Queen and the Princess 2023

کای و گردا در یک شهر دنج و آرام زندگی می کنند، ناگهان ارواح یخی به آنجا می آیند تا همه را منجمد کنند. با این حال، ایلا، یک جادوگر کوچک، برای کمک به قهرمانان بالا می آید. آنها با هم به دنیای جادویی Mirrorland می روند تا Spiri یخی را بدست آورند...

فیلم Mira 2022 زیرنویس فارسی

فیلم Mira 2022

پدری که در یک ایستگاه فضایی کار می کند، باید دختر 15 ساله خود را پس از برخورد شهاب سنگ به زمین، تنها با استفاده از تلفن های ماهواره ای و دوربین نجات دهد.

نمایش فیلم

فیلم My Sweet Monster 2021

فیلم My Sweet Monster 2021

شاهزاده باربارا مخفیانه عاشق شاهزاده ادوارد است. هنگامی که راسو کارمند پست اب زیرکاه از پادشاه می خواهد که او را با باربارا ازدواج کند، او فرار می کند. هیولای شیرین بوگی تمام تلاشش را می کند تا به باربارا کمک کند تا پادشاهی را نجات دهد.

فیلم The Big Trip 2019

فیلم The Big Trip 2019

یک لک لک احمق به اشتباه یک بچه پاندا را به در اشتباهی تحویل می دهد. یک خرس، یک موز، یک ببر و یک خرگوش در یک ماجراجویی سخت اما سرگرم کننده در بیابان قرار می گیرند تا پاندا را به خانه واقعی خود بازگردانند.

نمایش فیلم

فیلم Big Trip 2: Special Delivery 2022 زیرنویس فارسی

فیلم Big Trip 2: Special Delivery 2022

دو دوست، خرس پاتریک و خرگوش اسکار، به طور تصادفی از یک توله خرس گریزلی مراقبت می کنند. آنها با هم به ماجراجویی می‌روند تا بچه خرس را که قرار است مامان و بابا باشد تحویل دهند.

نمایش فیلم

فیلم Doctor Lisa 2020 زیرنویس فارسی

فیلم Doctor Lisa 2020

این داستان یک روز از زندگی الیزابت گلینکا، رئیس بنیاد «مراقبت عادلانه»، یک بشردوست، یک پزشک و یک فعال حقوق بشر است. با شروع روز، الیزاوتا و همسرش گلب قصد دارند جشن بگیرند...

فیلم The Nutcracker and the Magic Flute 2022

فیلم The Nutcracker and the Magic Flute 2022

ماری را دنبال می کند، همانطور که او آرزو می کند و به اندازه فندق شکن اسباب بازی او می شود که واقعاً یک شاهزاده تحت یک طلسم است و آنها باید به سرزمین جادویی گل ها سفر کنند تا جهان را از دست موش ها نجات دهند.

نمایش فیلم