ژانر‌ها: عاشقانه

سریال Heartbeat

سریال Heartbeat

یک درام عاشقانه درباره یک خون آشام نیمه انسانی به نام سئون وو هیول که در هر 100 سال یک روز نتوانست انسان شود و زنی که جو اینهه که حتی یک نجابت انسانی ندارد شروع به زندگی می کند. با هم و پیدا کردن حقیقت ...

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Sparkling Watermelon زیرنویس فارسی

سریال Sparkling Watermelon

«هندوانه درخشان» داستان پسری را روایت می‌کند که زندگی دوگانه‌ای را بین یک دانشجوی مدل و یکی از اعضای گروه تجربه می‌کند که به مرور زمان می‌گذرد و با پدر 18 ساله‌اش ملاقات می‌کند. این دو در آنجا دوستی خواهند ساخت.

قسمت 09 از فصل اول اضافه شد

سریال I’m Not a Robot

سریال I’m Not a Robot

کیم مین گیو ثروت و موفقیت دارد، اما به دلیل حساسیتی که به مردم دارد، زندگی ای منزوی دارد. او سپس با دختری آشنا شده و عاشق او می شود که برای دوست پسر سابقش که یک استاد ربات های نابغه است وانمود می کند ربات است.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

سریال Lovers of the Red Sky

سریال Lovers of the Red Sky

هونگ چون گی نقاش زن با استعداد نقاشی جادویی است. او به عنوان اولین نقاش زن انتخاب شده است. یک روز او هارام را ملاقات می کند که نفرین او ارتباط جادویی با استعداد او دارد.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

سریال Destined with You زیرنویس فارسی

سریال Destined with You

یک وکیل موفق را دنبال می کند که همه چیز دارد، اما با یک نفرین خانوادگی گرفتار شده است، و معلوم می شود که کسی که راز شکستن آن را دارد، یک کارمند دولتی به ظاهر عادی است.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

سریال A Time Called You زیرنویس فارسی

سریال A Time Called You

یک زن غمگین به طور جادویی در طول زمان به سال 1998 سفر می کند، جایی که با مردی آشنا می شود که شباهت عجیبی به عشق مرحومش دارد.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد