ژانر‌ها: عاشقانه

سریال Captivating the King زیرنویس فارسی

سریال Captivating the King

اثری که به داستان عشق بی‌رحمانه پادشاه یی این می‌پردازد که در یک بحران سیاسی است و برای تاج و تخت می‌جنگد و کانگ هی سو، یک مامور مخفی که برای انتقام به یی این نزدیک می‌شود اما در نهایت طلسم می‌شود.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

سریال Moon in the Day زیرنویس فارسی

سریال Moon in the Day

یک عاشقانه خطرناک و محبت آمیز بین مردی که زمانش پس از کشته شدن توسط معشوق محبوبش متوقف می شود و زنی که خاطره زندگی قبلی خود را از دست می دهد و زمانش بی انتها می گذرد.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال ۷th Time Loop زیرنویس فارسی

سریال ۷th Time Loop

ریشه در حال حاضر هفتمین بار است که دوباره متولد می شود و در زندگی قبلی خود انواع هیجانات را داشته است. اما برای لذت بردن از زندگی عالی، ابتدا باید با شاهزاده خوش تیپ، همان کسی که اتفاقا قاتل اوست، ازدواج کند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد

سریال The King’s Affection

سریال The King’s Affection

داستان در زمان سلسله چوسون می گذرد، زمانی که دوقلوها به عنوان یک نشانه شوم در نظر گرفته می شدند. هنگامی که همسر ولیعهد دوقلو به دنیا می آورد، دستور کشتن دختر ارسال می شود. برای نجات او، او را مخفیانه از قصر بیرون می فرستند.

قسمت 20 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Soredemo Ayumu wa yosetekuru

سریال Soredemo Ayumu wa yosetekuru

آیومو تاناکا که سال اولی است، به یک هوس، باشگاه کندو را ترک می کند تا به باشگاه نامشروع شوگی بپیوندد. اوروشی یائوتوم، رئیس باشگاه و استاد شوگی، از اینکه بالاخره یک شریک بازی دارد، هیجان زده است. به عنوان کلاس برتر آیومو، ...

نمایش سریال

سریال Heartbeat

سریال Heartbeat

یک درام عاشقانه درباره یک خون آشام نیمه انسانی به نام سئون وو هیول که در هر 100 سال یک روز نتوانست انسان شود و زنی که جو اینهه که حتی یک نجابت انسانی ندارد شروع به زندگی می کند. با هم و پیدا کردن حقیقت ...

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Sparkling Watermelon زیرنویس فارسی

سریال Sparkling Watermelon

«هندوانه درخشان» داستان پسری را روایت می‌کند که زندگی دوگانه‌ای را بین یک دانشجوی مدل و یکی از اعضای گروه تجربه می‌کند که به مرور زمان می‌گذرد و با پدر 18 ساله‌اش ملاقات می‌کند. این دو در آنجا دوستی خواهند ساخت.

قسمت 09 از فصل اول اضافه شد