ژانر‌ها: فانتزی

سریال Moon in the Day زیرنویس فارسی

سریال Moon in the Day

یک عاشقانه خطرناک و محبت آمیز بین مردی که زمانش پس از کشته شدن توسط معشوق محبوبش متوقف می شود و زنی که خاطره زندگی قبلی خود را از دست می دهد و زمانش بی انتها می گذرد.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال ۷th Time Loop زیرنویس فارسی

سریال ۷th Time Loop

ریشه در حال حاضر هفتمین بار است که دوباره متولد می شود و در زندگی قبلی خود انواع هیجانات را داشته است. اما برای لذت بردن از زندگی عالی، ابتدا باید با شاهزاده خوش تیپ، همان کسی که اتفاقا قاتل اوست، ازدواج کند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد

سریال My Demon

سریال My Demon

یک دیو بی رحم پس از گرفتار شدن با یک وارث یخی ناتوان می شود، که ممکن است کلید توانایی های از دست رفته او و قلب او را در دست داشته باشد.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Revenant

سریال Revenant

کو سان یانگ شب ها کار می کند و درس می خواند تا یک افسر عمومی شود. پس از دریافت یادگاری از پدر مرده‌اش، مرگ‌های مرموزی در اطراف او اتفاق می‌افتد و او خود را به آرامی در حال تغییر می‌یابد.

قسمت 06 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Summer Time Rendering

سریال Summer Time Rendering

شینپی به دلیل مرگ دوست دوران کودکی خود به خانه مادری خود باز می گردد، اما به نظر می رسد که در زیر سطح این جزیره رازهایی پنهان شده است.

قسمت 25 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Sweet Home زیرنویس فارسی

سریال Sweet Home

هیون، یک دانش‌آموز دبیرستانی که تمام خانواده‌اش را در یک تصادف وحشتناک از دست داده است، مجبور می‌شود خانه‌اش را ترک کند و باید با واقعیت جدیدی روبرو شود که در آن هیولاها سعی دارند تمام بشریت را از بین ببرند. حالا او باید با همه بدی ها مبارزه کند...

قسمت 08 از فصل دوم اضافه شد

سریال While You Were Sleeping

سریال While You Were Sleeping

این درام درباره زنی به نام نام هونگ جو است که می تواند تصادفاتی را که در آینده اتفاق می افتد از طریق رویاهایش ببیند. و دادستانی به نام جونگ جائه چان که تلاش می کند جلوی تحقق رویاهای این زن را بگیرد.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Heartbeat

سریال Heartbeat

یک درام عاشقانه درباره یک خون آشام نیمه انسانی به نام سئون وو هیول که در هر 100 سال یک روز نتوانست انسان شود و زنی که جو اینهه که حتی یک نجابت انسانی ندارد شروع به زندگی می کند. با هم و پیدا کردن حقیقت ...

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Creature

سریال Creature

زمانی که فاجعه ای برای دانشمندی بی پروا در استانبول دوره عثمانی رخ می دهد، دانش آموز او از روش های آزمایش نشده استفاده می کند تا کار خود را با عواقب ویرانگر به پایان برساند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد