ژانر‌ها: فانتزی

سریال Heartbeat

سریال Heartbeat

یک درام عاشقانه درباره یک خون آشام نیمه انسانی به نام سئون وو هیول که در هر 100 سال یک روز نتوانست انسان شود و زنی که جو اینهه که حتی یک نجابت انسانی ندارد شروع به زندگی می کند. با هم و پیدا کردن حقیقت ...

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Creature

سریال Creature

زمانی که فاجعه ای برای دانشمندی بی پروا در استانبول دوره عثمانی رخ می دهد، دانش آموز او از روش های آزمایش نشده استفاده می کند تا کار خود را با عواقب ویرانگر به پایان برساند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد

سریال Loki زیرنویس فارسی

سریال Loki

لوکی ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط مایکل والدرون ساخته شده است. این سریال داستان یکی از شخصیت‌های شرور و بزرگ دنیای ازگارد به‌نام لوکی را به تصویر می‌کشد که یکی از دشمن‌های اصلی ثور می‌باشد. داستان درباره‌ی ماجراجویی‌های جدید لوکی می‌باشد که این بار خودش را وارد دردسرهای بزرگ‌تری می‌کند و…

قسمت 06 فصل دوم اضافه شد

سریال Sparkling Watermelon زیرنویس فارسی

سریال Sparkling Watermelon

«هندوانه درخشان» داستان پسری را روایت می‌کند که زندگی دوگانه‌ای را بین یک دانشجوی مدل و یکی از اعضای گروه تجربه می‌کند که به مرور زمان می‌گذرد و با پدر 18 ساله‌اش ملاقات می‌کند. این دو در آنجا دوستی خواهند ساخت.

قسمت 09 از فصل اول اضافه شد

سریال The Bureau of Magical Things

سریال The Bureau of Magical Things

دختر نوجوان کایرا به طور تصادفی دنیای خارق العاده ای را کشف می کند و قدرت های جادویی به دست می آورد. هنگامی که یک تهدید غیرمنتظره ظاهر می شود، او باید جن ها، جن ها و انسان ها را متحد کند تا همه آنها را نجات دهد.

قسمت 20 از فصل اول اضافه شد

سریال Theodosia

سریال Theodosia

تئو یک تیم التقاطی شامل برادر کوچکترش هنری، دوستش ویل و پرنسس مصری صفیه را گرد هم می‌آورد تا با یک جامعه مخفی قدرتمند بجنگند که قصد دارد جهان را با جادوی تاریک مصر باستان نابود کند.

نمایش سریال

سریال Lovers of the Red Sky

سریال Lovers of the Red Sky

هونگ چون گی نقاش زن با استعداد نقاشی جادویی است. او به عنوان اولین نقاش زن انتخاب شده است. یک روز او هارام را ملاقات می کند که نفرین او ارتباط جادویی با استعداد او دارد.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

سریال Moving

سریال Moving

زندگی آرام سه دانش‌آموز دبیرستانی با توانایی‌های ژنتیکی فوق‌انسانی زمانی که یک سازمان مرموز شروع به شکار یک به یک آنها می‌کند، زیر و رو می‌شود.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال