ژانر‌ها: خانوادگی

سریال The Bureau of Magical Things

سریال The Bureau of Magical Things

دختر نوجوان کایرا به طور تصادفی دنیای خارق العاده ای را کشف می کند و قدرت های جادویی به دست می آورد. هنگامی که یک تهدید غیرمنتظره ظاهر می شود، او باید جن ها، جن ها و انسان ها را متحد کند تا همه آنها را نجات دهد.

قسمت 20 از فصل اول اضافه شد

سریال Theodosia

سریال Theodosia

تئو یک تیم التقاطی شامل برادر کوچکترش هنری، دوستش ویل و پرنسس مصری صفیه را گرد هم می‌آورد تا با یک جامعه مخفی قدرتمند بجنگند که قصد دارد جهان را با جادوی تاریک مصر باستان نابود کند.

نمایش سریال

سریال Week-end Family زیرنویس فارسی

سریال Week-end Family

داستان زندگی یک خانواده ناتنی جدید که هر آخر هفته با هم ملاقات می کنند را نشان می دهد. اما وقتی پدر با یک شریک جدید وارد رابطه می شود، تعطیلات آخر هفته حالت کاملاً متفاوتی پیدا می کند.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال Lovely Little Farm

سریال Lovely Little Farm

در مزارع اسطوخودوس یک مزرعه کوچک دوست‌داشتنی وجود دارد که در آن خواهران جیل و جکی همه حیوانات خود از جمله حیوانات سخنگو را پرورش می‌دهند و دوست دارند.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Phantom Pups

سریال Phantom Pups

یک پسر جوان و خانواده اش به یک خانه خالی از سکنه نقل مکان می کنند، جایی که با سه توله ارواح شایان ستایش آشنا می شود و سعی می کند به آنها کمک کند تا دوباره به سگ های واقعی تبدیل شوند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Team Zenko Go

سریال Team Zenko Go

هیچ کار خیری برای این تیم بچه مهربان خیلی کوچک نیست. نیا، آری، الی و جکس مخفیانه می روند تا به دیگران کمک کنند و مشکلات شهر خود را مخفیانه حل کنند.

قسمت 06 از فصل دوم اضافه شد

نمایش سریال