ژانر‌ها: عاشقانه

فیلم Love at First Sight 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Love at First Sight 2023

هدلی و الیور در پرواز از نیویورک به لندن شروع به عاشق شدن یکدیگر کردند. احتمال یافتن دوباره یکدیگر غیرممکن به نظر می رسد، اما عشق - و لندن - ممکن است راهی برای سرپیچی از شانس داشته باشند.

نمایش فیلم

فیلم Forgotten Love 2023

فیلم Forgotten Love 2023

یک پروفسور جراح که زمانی مورد احترام بود، رافال ویلکزور که خانواده و حافظه خود را از دست داده است، زمانی که با شخصی از گذشته فراموش شده خود که می تواند به او کمک کند تا پاسخ های مورد نیاز خود را پیدا کند، دوباره ارتباط برقرار می کند، فرصت رستگاری پیدا می کند.

نمایش فیلم

فیلم Happiness for Beginners 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Happiness for Beginners 2023

هلن یک سال پس از طلاق برای یک دوره بقا در طبیعت ثبت نام می کند. او از طریق این تجربه متوجه می شود که گاهی اوقات، برای اینکه خود را پیدا کنید، باید واقعاً گم شوید.

نمایش فیلم

فیلم Then Came You 2020

فیلم Then Came You 2020

یک بیوه تنها قصد دارد با خاکستر شوهرش به دور دنیا سفر کند تا از مکان‌هایی که در فیلم‌ها دوست داشتند دیدن کند. اولین توقف در سفر زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد.

نمایش فیلم

فیلم Love Reset 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Love Reset 2023

با وجود مخالفت شدید خانواده، جونگ یول و نارا از طریق قدرت محض عشق موفق به ازدواج می شوند. اما دو سال به جلو، و آن دو پس از دریافت 30 روز طلاق توافقی دادگاه را ترک می کنند...

فیلم The Perfect Find 2023 زیرنویس فارسی

فیلم The Perfect Find 2023

پس از یک اخراج سرشناس، بازگشت به حرفه مد جنا با یک همکار جذاب و بسیار جوان تر - که اتفاقاً پسر رئیسش است - به مشکل می خورد. در حالی که جرقه ها به پرواز در می آیند، جنا باید تصمیم بگیرد که آیا همه چیز را در یک ماجرای مخفی به خطر می اندازد...