ژانر‌ها: عاشقانه

فیلم The Perfect Find 2023 زیرنویس فارسی

فیلم The Perfect Find 2023

پس از یک اخراج سرشناس، بازگشت به حرفه مد جنا با یک همکار جذاب و بسیار جوان تر - که اتفاقاً پسر رئیسش است - به مشکل می خورد. در حالی که جرقه ها به پرواز در می آیند، جنا باید تصمیم بگیرد که آیا همه چیز را در یک ماجرای مخفی به خطر می اندازد...

فیلم Fingernails 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Fingernails 2023

آنا و رایان عشق واقعی را پیدا کرده اند و این با یک فناوری جدید بحث برانگیز ثابت شده است. فقط یک مشکل وجود دارد، زیرا آنا هنوز مطمئن نیست. سپس در یک موسسه تست عشق مشغول به کار می شود و با امیر آشنا می شود.

فیلم If You Were the Last 2023 زیرنویس فارسی

فیلم If You Were the Last 2023

دو فضانورد که در شاتل فضایی از کار افتاده خود با امید اندکی به نجات سرگردانند، در مورد اینکه آیا بهتر است روزهای باقیمانده خود را به عنوان دوستان بگذرانند یا چیزی بیشتر بحث می کنند.

فیلم Love at First Sight 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Love at First Sight 2023

هدلی و الیور در پرواز از نیویورک به لندن شروع به عاشق شدن یکدیگر کردند. احتمال یافتن دوباره یکدیگر غیرممکن به نظر می رسد، اما عشق - و لندن - ممکن است راهی برای سرپیچی از شانس داشته باشند.

فیلم Shortcomings 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Shortcomings 2023

سه نفر از شهرنشینان جوان منطقه خلیج - بن تاناکا، میکو هایاشی و آلیس کیم - را دنبال می‌کند که در حین عبور از کشور در جستجوی ارتباط ایده‌آل، طیفی از روابط بین فردی را دنبال می‌کنند.

فیلم Bawaal 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Bawaal 2023

مردی شهر کوچک که عاشق زیباترین دختر شهر می شود. او می خواهد روزی با او ازدواج کند زیرا ازدواج با او می تواند موقعیت اجتماعی او را بالا ببرد.

نمایش فیلم

فیلم The Pod Generation 2023 زیرنویس فارسی

فیلم The Pod Generation 2023

در آینده ای نه چندان دور، غول فناوری Pegazus به زوج ها این فرصت را می دهد تا بارداری خود را از طریق رحم یا غلاف مصنوعی جدا شونده به اشتراک بگذارند. و به این ترتیب، سواری وحشیانه ریچل و آلوی به سمت پدر و مادر شدن در این دنیای جدید شجاع آغاز می شود.