ژانر‌ها: ورزشی

فیلم Ghoomer 2023

فیلم Ghoomer 2023

آنینا، یک اعجوبه چوبی جوان، دست راست خود را در یک تصادف از دست می دهد. یک کریکت باز ناهمدل و شکست خورده به او امید جدیدی می دهد، او را با تکنیک های غیر متعارف آموزش می دهد تا سرنوشت خود را تغییر دهد. Ghoomer یک سبک جدید از بولینگ آنها ...

نمایش فیلم

فیلم Higuita: El camino del Escorpión 2023

فیلم Higuita: El camino del Escorpión 2023

این تیم از آغاز فروتن تا اسطوره فوتبال، ظهور رنه هیگویتا کلمبیایی را دنبال می‌کند، از دوران حرفه‌ای نمادین او گرفته تا جنجال‌های شخصی‌اش که به هویت «عقرب» تبدیل می‌شود.

نمایش فیلم

فیلم Lewandowski – Nieznany 2023

فیلم Lewandowski – Nieznany 2023

این فیلم مسیری را که مرد جوانی از شهر کوچکی در لهستان طی کرد تا تبدیل به یکی از بهترین فوتبالیست های زمان خود شود را نشان می دهد.

نمایش فیلم

فیلم Final Set 2020 زیرنویس فارسی

فیلم Final Set 2020

توماس زمانی به عنوان یک اعجوبه جوان تنیس شهرت داشت، اما هرگز آن حرفه ای را که انتظارش را داشت، نداشت. در 37 سالگی، با وجود تناسب اندام بدنی‌اش، تصمیم می‌گیرد برای آخرین بار در مسابقات قهرمانی فرانسه در دور مقدماتی مسابقات آزاد فرانسه شرکت کند.

فیلم The Champion 1915 زیرنویس فارسی

فیلم The Champion 1915

چارلی که همراه با بولداگ خود راه می‌رود، درست در حین عبور از یک کمپ تمرینی، یک نعل اسب «خوشبخت» پیدا می‌کند که برای یک شریک بوکس تبلیغ می‌کند «که می‌تواند کتک بخورد». چارلی پس از تماشای شکست دیگران، نعل اسب را در دستکش می گذارد...