ژانر‌ها: کمدی

سریال Mr. and Mrs. Smith زیرنویس فارسی

سریال Mr. and Mrs. Smith

دو غریبه در یک آژانس جاسوسی کار می کنند که به آنها زندگی جاسوسی، ثروت و سفر می دهد. شکار: هویت های جدید در یک ازدواج ترتیب داده شده.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال The Curse زیرنویس فارسی

سریال The Curse

داستان جنایی کمدی در لندن در اوایل دهه 1980 اتفاق می‌افتد و به دنبال گروهی از کلاهبرداران کوچک ناامید است که از طریق حماقت و قضاوت ضعیف خود را درگیر یکی از بزرگترین سرقت‌های طلا در تاریخ می‌دانند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال A Sign of Affection

سریال A Sign of Affection

وقتی یوکی با یک غریبه خوش تیپ آشنا می شود که به او در قطار کمک می کند، چه نوع رابطه ای شکوفا می شود؟ آیا این می تواند چیزی واقعی باشد؟ یا این احساسات با برف آب می شوند؟

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

سریال Night Blooming Flower

سریال Night Blooming Flower

یک نجیب زاده با خانواده وزیر ایالت چپ ازدواج می کند تا شوهر جدیدش در همان روز بمیرد. او روزها به عنوان یک بیوه زندگی می کند و شب ها از زندگی منزوی خود فرار می کند و با استفاده از مهارت های رزمی خود به نیازمندان کمک می کند.

قسمت 06 از فصل اول اضافه شد

سریال Agent Elvis زیرنویس فارسی

سریال Agent Elvis

الویس هنگام پیوستن به یک برنامه مخفی جاسوسی دولت برای کمک به نبرد با نیروهای تاریکی که کشور را تهدید می کنند، لباس شخصی خود را با یک جت پک مبادله می کند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال My Demon

سریال My Demon

یک دیو بی رحم پس از گرفتار شدن با یک وارث یخی ناتوان می شود، که ممکن است کلید توانایی های از دست رفته او و قلب او را در دست داشته باشد.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال The Brothers Sun زیرنویس فارسی

سریال The Brothers Sun

چارلز سان، یک گانگستر تایپه ای را دنبال می کند که به عنوان یک قاتل بی رحم وارد زندگی او شده است، اما باید برای محافظت از مادر و برادر کوچکترش پس از تیراندازی پدرش توسط یک قاتل مرموز به لس آنجلس برود.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال Glitch

سریال Glitch

دوست پسر هونگ جی هیو با یک نور ناشناس ناپدید می شود. از آن زمان، هونگ جی هیو محل اختفای دوست پسرش را دنبال می کند. با کمک اعضای یک باشگاه بشقاب پرنده، او به یک راز مرموز نزدیک می شود.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد