ژانر‌ها: فانتزی

فیلم Sorcery 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Sorcery 2023

در جزیره دورافتاده چیلوئه در اواخر قرن نوزدهم، دختری بومی به نام رزا با پدرش در مزرعه ای زندگی و کار می کند. هنگامی که سرکارگر به طرز وحشیانه ای به پدر رزا می پردازد، او به دنبال عدالت می رود و از کی روش کمک می گیرد...

فیلم Zom 100: Bucket List of the Dead 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Zom 100: Bucket List of the Dead 2023

او که توسط رئیسش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، شبانه روز کار می کند، او چیزی بیش از یک هواپیمای بدون سرنشین شرکتی نیست. تنها چیزی که لازم است شیوع زامبی است تا او در نهایت احساس زنده بودن کند.

نمایش فیلم

فیلم Scarygirl 2023

فیلم Scarygirl 2023

در حالی که دنیای او در تاریکی پوشیده شده است، یک دختر جوان باید بر ترس های خود غلبه کند و به شهری مرموز از نور سفر کند، پدرش را از دست یک دانشمند خطرناک نجات دهد و از نابودی سیاره اش جلوگیری کند.

نمایش فیلم

فیلم The Academy of Magic 2020

فیلم The Academy of Magic 2020

هاله دارای توانایی های جادویی است. او و دوستانش ماجراهای هیجان انگیز زیادی در آکادمی دارند، اما به زودی آئورا متوجه می شود که مدرسه اسرار تاریک زیادی را در خود دارد که باید آنها را کشف کند. آیا او می تواند حقیقت را آشکار کند؟

نمایش فیلم

فیلم Constantine: City of Demons – The Movie 2018

فیلم Constantine: City of Demons – The Movie 2018

یک دهه پس از یک اشتباه غم انگیز، Chas Chandler و جان کنستانتین، محقق غیبی، تصمیم گرفتند تا دختر Chas، Trish، را از کما ناشی از شیطان درمان کنند.

نمایش فیلم

فیلم Pet Sematary: Bloodlines 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Pet Sematary: Bloodlines 2023

در سال 1969، جود کراندال رویای ترک لودلو، مین را در سر می پروراند، اما به زودی اسرار شوم پنهان شده در داخل را کشف می کند و مجبور می شود با یک داستان خانوادگی تاریک روبرو شود که او را برای همیشه با لودلو متحد نگه می دارد.

فیلم Nezha Reborn 2021

فیلم Nezha Reborn 2021

یک تحویل‌دهنده جوان عادی، لی یونشیانگ، اگرچه از منطقه فقیر نشین می‌آید، اما زندگی رضایت‌بخشی دارد، اما وقتی پسر ثروتمند متکبر باس او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد، عصبانیت عمیق او به انفجاری از آتش حقیقت تبدیل می‌شود.

نمایش فیلم