ژانر‌ها: ترسناک

فیلم Resurrected 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Resurrected 2023

در آینده ای دیستوپیایی، واتیکان می داند چگونه مردم را زنده کند. یک کشیش توطئه ای را در پس رستاخیزها و ارتباط احتمالی آنها با یک سری قتل ها کشف می کند.

فیلم The Piper 2023 زیرنویس فارسی

فیلم The Piper 2023

هنگامی که یک آهنگساز وظیفه دارد کنسرتو مربی فقید خود را به پایان برساند، به زودی متوجه می شود که نواختن موسیقی عواقب مرگباری را به همراه دارد و او را به کشف منشأ نگران کننده ملودی و شیطانی که بیدار شده است سوق می دهد.

فیلم The Cuckoo’s Curse 2023 زیرنویس فارسی

فیلم The Cuckoo’s Curse 2023

مارک و آنا با هانس و اولگا، یک زوج بازنشسته آلمانی که به صورت آنلاین با آنها آشنا شده اند، تصمیم می گیرند خانه خود را تغییر دهند، کم کم تغییر خانه تبدیل به یک کابوس برای مارک و آنا می شود که متوجه می شوند برنامه های دیگری برای آنها دارند.

فیلم Pensive 2022 زیرنویس فارسی

فیلم Pensive 2022

پس از اینکه همکلاسی‌ها مجسمه‌های هنر عامیانه چوبی را در اندازه واقعی در طول یک جشن فارغ‌التحصیلی وحشیانه در یک کلبه دورافتاده از بین می‌برند، یک قاتل مرموز شروع به برداشتن آنها یکی یکی می‌کند.

فیلم Thanksgiving 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Thanksgiving 2023

پس از پایان شورش جمعه سیاه با تراژدی، یک قاتل مرموز با الهام از شکرگزاری پلیموث، ماساچوست - زادگاه تعطیلات بدنام - را به وحشت می اندازد.

نمایش فیلم

فیلم Sunrise 2024 زیرنویس فارسی

فیلم Sunrise 2024

مردی به نام فالون (الکس پتیفر) به عنوان یک موجود شب در سرزمین پرسه می زند و با از دست دادن غم انگیز خانواده اش به دست یک عوام فریب وحشی، رینولدز (گای پیرس) کنار می آید.

فیلم The Goldsmith 2022 زیرنویس فارسی

فیلم The Goldsmith 2022

سه جنایتکار ناامید وارد خانه روستایی دور افتاده یک زرگر مسن و همسرش می شوند. اما مشخص شد که اهداف انتخابی آنها بسیار کمتر از آنچه به نظر می رسد بی دفاع هستند.

فیلم The Sacrifice Game 2023 زیرنویس فارسی

فیلم The Sacrifice Game 2023

به اندازه کافی بد است که سامانتا و کلارا دانش‌آموزان مدرسه شبانه‌روزی نمی‌توانند برای تعطیلات به خانه بروند، اما وقتی یک باند قاتل به درب خانه‌شان می‌رسد - درست در زمان کریسمس - همه چیز تغییر می‌کند.

فیلم Lobo Feroz 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Lobo Feroz 2023

کارآگاهی که در تعقیب یک مظنون به قاتل کودک بود، به دلیل این جنایت دستگیر شد، اما پس از یک خطای اداری آزاد شد. کارآگاه مادر کودک مقتول را برای اجرای عدالتی که سیستم حقوقی نمی تواند اجرا کند، استخدام می کند...