ژانر‌ها: انیمیشن

سریال Spy x Family زیرنویس فارسی

سریال Spy x Family

یک جاسوس در یک ماموریت مخفی ازدواج می کند و یک کودک را به عنوان بخشی از پوشش خود به فرزندی قبول می کند. همسر و دختر او رازهایی برای خود دارند و هر سه باید برای حفظ کنار هم تلاش کنند.

فصل دوم - قسمت 08

سریال Jujutsu Kaisen زیرنویس فارسی

سریال Jujutsu Kaisen

جوانی طلسم نفرین شده (انگشت شیطان) را قورت می دهد، و خود نفرین می‌شود. او برای پیدا کردن اعضای باقیمانده بدن شیطان و نجات جان خود به مدرسه جادوگری می‌رود.

قسمت 18 فصل دوم اضافه شد

سریال Dr. Stone زیرنویس فارسی

سریال Dr. Stone

سنکو نابغه علمی و دوست تنومندش تایجو در دنیایی که بشریت در آن متحجر شده است، از مهارت های خود برای بازسازی تمدن استفاده می کنند.

قسمت 18 فصل سوم اضافه شد

سریال Levius

سریال Levius

جوانی که پدر و مادرش قربانی جنگ شدند. او توسط عمویش زک پذیرفته می شود، و آنجاست که لویوس شروع به غوطه ور شدن در دنیای بوکس فلزی می کند که گویی توسط خود سرنوشت هدایت می شود و توانایی ذاتی او برای مارت...

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال Tokyo Revengers زیرنویس فارسی

سریال Tokyo Revengers

زندگی تاکمیچی هاناگاکی پر از بدبیاری و بدبختی است. درست زمانی که تاکمیچی فکر می‌کند که بدتر از این نمی‌شود، متوجه می‌شود که هیناتا تاچیبانا، دوست دختر سابقش، توسط باند توکیو مانجی به قتل رسیده است

قسمت 08 فصل سوم اضافه شد

سریال Unicorn Academy

سریال Unicorn Academy

هنگامی که یک نیروی تاریک تهدید می کند جزیره تک شاخ را نابود می کند، یک نوجوان شجاع و پنج همکلاسی اش باید برای محافظت از آکادمی جادویی مورد علاقه خود قیام کنند.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Skull Island

سریال Skull Island

ماجراهای کشتی‌های غرق‌شده‌ای که در تلاش برای فرار از جزیره مرموز، خانه هیولاهای ماقبل تاریخ، از جمله تایتان، آقای کونگ هستند.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال Attack on Titan زیرنویس فارسی

سریال Attack on Titan

در سریال حمله به تایتان ها، پس از آنکه ارن ییگر مادر خود را طی حمله تایتان ها به شهر از دست می دهد، تصمیم می گیرد زمین را که در حال نابودی از سوی تایتان ها است نجات دهد و…

قسمت نهم فصل چهارم اضافه شد

نمایش سریال

سریال Frog and Toad

سریال Frog and Toad

دو دوست دوزیست را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند بین فضای باز و لذت خانه تعادل برقرار کنند، زیرا از یک ماجراجویی خوش‌بینانه به ماجراجویی دیگر پرتاب می‌شوند.

نمایش سریال