ژانر‌ها: انیمیشن

سریال A Sign of Affection

سریال A Sign of Affection

وقتی یوکی با یک غریبه خوش تیپ آشنا می شود که به او در قطار کمک می کند، چه نوع رابطه ای شکوفا می شود؟ آیا این می تواند چیزی واقعی باشد؟ یا این احساسات با برف آب می شوند؟

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

سریال Frieren: Beyond Journey’s End زیرنویس فارسی

سریال Frieren: Beyond Journey’s End

یک جن و دوستانش در یک جنگ بزرگ یک پادشاه شیطان را شکست می دهند. اما جنگ تمام شده است و جن باید به دنبال راهی جدید برای زندگی باشد.

قسمت 05 از فصل اول اضافه شد

سریال Supernatural Academy

سریال Supernatural Academy

میشا جکسون که در دنیای انسان ها زندگی می کند غافل از اینکه قدرت های ماوراء طبیعی دارد، برخلاف میل خود به مدرسه جادو منتقل می شود.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Solo Leveling زیرنویس فارسی

سریال Solo Leveling

در دنیایی از شکارچیان با استعداد و هیولاها، یک شکارچی ضعیف سونگ جین وو از طریق یک برنامه مرموز قدرت های خارق العاده ای به دست می آورد و او را به یکی از قوی ترین شکارچیان تبدیل می کند و حتی قوی ترین سیاه چال ها را فتح می کند.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

سریال ۷th Time Loop زیرنویس فارسی

سریال ۷th Time Loop

ریشه در حال حاضر هفتمین بار است که دوباره متولد می شود و در زندگی قبلی خود انواع هیجانات را داشته است. اما برای لذت بردن از زندگی عالی، ابتدا باید با شاهزاده خوش تیپ، همان کسی که اتفاقا قاتل اوست، ازدواج کند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد

سریال Agent Elvis زیرنویس فارسی

سریال Agent Elvis

الویس هنگام پیوستن به یک برنامه مخفی جاسوسی دولت برای کمک به نبرد با نیروهای تاریکی که کشور را تهدید می کنند، لباس شخصی خود را با یک جت پک مبادله می کند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Chainsaw Man

سریال Chainsaw Man

پس از یک خیانت، مرد جوانی که مرده است، پس از ادغام با شیطان خانگی خود، دوباره به عنوان یک هیبرید قدرتمند شیطان-انسان متولد می شود و به زودی در سازمانی که به شکار شیاطین اختصاص داده شده است، استخدام می شود.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Pokémon Concierge

سریال Pokémon Concierge

ماجراهای هارو، نگهبانی در استراحتگاه پوکمون را در حالی که با پوکمون ها و صاحبان بازدیدکننده آن ها تعامل می کند، دنبال کنید.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Jujutsu Kaisen زیرنویس فارسی

سریال Jujutsu Kaisen

جوانی طلسم نفرین شده (انگشت شیطان) را قورت می دهد، و خود نفرین می‌شود. او برای پیدا کردن اعضای باقیمانده بدن شیطان و نجات جان خود به مدرسه جادوگری می‌رود.

قسمت 23 فصل دوم اضافه شد