ژانر‌ها: معمایی

سریال True Detective زیرنویس فارسی

سریال True Detective

مجموعه گلچینی که در آن تحقیقات پلیس اسرار شخصی و حرفه ای افراد درگیر را در داخل و خارج از قانون کشف می کند.

قسمت 03 از فصل چهارم اضافه شد

نمایش سریال

سریال Night Has Come زیرنویس فارسی

سریال Night Has Come

یک بازی مرموز مرگ نوجوان که در آن یک بازی مافیایی برای دانش آموزان کلاس 2 و 3 رخ می دهد که عقب نشینی و جنگ روانی شدید تقلب و فریب و تنش نفس گیر را ترک کردند.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال Glitch

سریال Glitch

دوست پسر هونگ جی هیو با یک نور ناشناس ناپدید می شود. از آن زمان، هونگ جی هیو محل اختفای دوست پسرش را دنبال می کند. با کمک اعضای یک باشگاه بشقاب پرنده، او به یک راز مرموز نزدیک می شود.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Boy Swallows Universe زیرنویس فارسی

سریال Boy Swallows Universe

در دهه 1980 بریزبن، پسری نابالغ و برادر گنگش انتخابی اودیسه عشق، رستگاری و انتقام را پس از اینکه خانواده آنها توسط یک قاچاقچی مواد مخدر متلاشی می شود، آغاز می کنند.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

سریال The Tourist زیرنویس فارسی

سریال The Tourist

توریست ، نام سریالی رازآلود و مهیج می‌باشد که توسط کریس سویینی و دانیل نتھیم ساخته شده است. داستان مردی که توسط یک کامیون تانک بزرگ تعقیب می شود که سعی می کند او را از جاده خارج کند. او در بیمارستان بیدار می شود…

قسمت ششم فصل اول اضافه شد

سریال Graveyard

سریال Graveyard

"قبرستان" یک زیرزمین تاریک است که در آن یک واحد ویژه برای حل قتل های حل نشده زنان کار می کند. کمیسر اونم، باید با تعصبات مردانه ای که از خشونت مردان حمایت می کند، مبارزه کند.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Celebrity

سریال Celebrity

شهرت. پول قدرت. یک زن جوان برای تبدیل شدن به داغ‌ترین سلبریتی بعدی در دنیای پر زرق و برق و در عین حال مفتضح اینفلوئنسرها در سئول می‌جنگد.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال Beacon 23 زیرنویس فارسی

سریال Beacon 23

مردی که در قرن بیست و سوم زندگی می کند در یک "فانوس دریایی" دورافتاده در فضا کار می کند که به عنوان چراغی برای کمک به کشتی های عبوری عمل می کند.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال The Tailor

سریال The Tailor

یک خیاط معروف شروع به دوختن لباس عروسی برای نامزد بهترین دوستش می کند - اما هر سه رازهای تاریکی دارند که به زودی زندگی آنها را خراب می کند.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال