کشور: مکزیک

فیلم Totem 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Totem 2023

سول هفت ساله روز را در خانه پدربزرگش می گذراند تا یک مهمانی غافلگیرکننده برای پدر سول، توناتیوه، برگزار کند. با محو شدن نور روز، سول متوجه می شود که دنیای او به طور چشمگیری تغییر می کند.

فیلم Sound of Freedom 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Sound of Freedom 2023

داستان واقعی باورنکردنی یک مامور سابق دولتی که به هوشیاری تبدیل شده و ماموریت خطرناکی را برای نجات صدها کودک از دست قاچاقچیان جنسی آغاز می کند.

نمایش فیلم

فیلم Sorcery 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Sorcery 2023

در جزیره دورافتاده چیلوئه در اواخر قرن نوزدهم، دختری بومی به نام رزا با پدرش در مزرعه ای زندگی و کار می کند. هنگامی که سرکارگر به طرز وحشیانه ای به پدر رزا می پردازد، او به دنبال عدالت می رود و از کی روش کمک می گیرد...

فیلم Saw X 2023 زیرنویس فارسی

فیلم Saw X 2023

جان بیمار و ناامید به امید درمان معجزه آسا برای سرطان خود برای یک روش پزشکی خطرناک و آزمایشی به مکزیک سفر می کند تا کشف کند که کل عملیات کلاهبرداری برای کلاهبرداری از آسیب پذیرترین افراد است.

نمایش فیلم

فیلم A Million Miles Away 2023 زیرنویس فارسی

فیلم A Million Miles Away 2023

یک فیلم بیوگرافی در مورد خوزه هرناندز و مسیر او از یک کارگر مزرعه تا تبدیل شدن به یک مهندس و فضانورد. داستانی از استقامت، اجتماع و فداکاری برای تحقق یک رویای به ظاهر غیرممکن.

نمایش فیلم

انیمیشن Monster Zone 2020

انیمیشن Monster Zone 2020

«مدرسه کرانستون: منطقه هیولا»، انیمیشنی ماجراجویانه و محصول 2020 مکزیک است. داستان این انیمیشن حول محور دانش آموز 15 ساله نابغه ای میگردد که به یک مدرسه شبانه منتقل میشود و همین مسأله شروع ماجراهای اوست زیرا باعث ورود هیولا از بُعدی دیگر به این جهان میشود.

نسخه دوبله به فارسی اضافه شد.

نمایش فیلم

فیلم As Good As Dead 2022 زیرنویس فارسی

فیلم As Good As Dead 2022

برایانت با یک نوجوان مشکل دوست می شود و او را با هنرهای رزمی آشنا می کند. همانطور که گذشته مرموز و خطرناک برایانت به او می رسد، او مجبور می شود برای پاک کردن نام خود، نجات پسر و به دست آوردن تمام آنچه که باقی مانده است، وارد یک مبارزه مرگ و زندگی شود...

فیلم God Is a Bullet 2023 زیرنویس فارسی

فیلم God Is a Bullet 2023

کارآگاه باب هایتاور با در دست گرفتن امور به دست خود، سعی می کند به یک فرقه شیطانی نفوذ کند تا دختر ربوده شده خود را نجات دهد و انتقام قتل همسرش را بگیرد.

نمایش فیلم

فیلم Where the Tracks End 2023

فیلم Where the Tracks End 2023

جورجینا معلمی است که مصمم به ایجاد تغییر در زندگی کودکانی است که در کلاس درس یک مدرسه واگن در روستاهای مکزیک آموزش می دهد.

نمایش فیلم