زبان: کره

سریال Night Blooming Flower

سریال Night Blooming Flower

یک نجیب زاده با خانواده وزیر ایالت چپ ازدواج می کند تا شوهر جدیدش در همان روز بمیرد. او روزها به عنوان یک بیوه زندگی می کند و شب ها از زندگی منزوی خود فرار می کند و با استفاده از مهارت های رزمی خود به نیازمندان کمک می کند.

قسمت 06 از فصل اول اضافه شد

سریال Captivating the King زیرنویس فارسی

سریال Captivating the King

اثری که به داستان عشق بی‌رحمانه پادشاه یی این می‌پردازد که در یک بحران سیاسی است و برای تاج و تخت می‌جنگد و کانگ هی سو، یک مامور مخفی که برای انتقام به یی این نزدیک می‌شود اما در نهایت طلسم می‌شود.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

سریال Moon in the Day زیرنویس فارسی

سریال Moon in the Day

یک عاشقانه خطرناک و محبت آمیز بین مردی که زمانش پس از کشته شدن توسط معشوق محبوبش متوقف می شود و زنی که خاطره زندگی قبلی خود را از دست می دهد و زمانش بی انتها می گذرد.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال My Demon

سریال My Demon

یک دیو بی رحم پس از گرفتار شدن با یک وارث یخی ناتوان می شود، که ممکن است کلید توانایی های از دست رفته او و قلب او را در دست داشته باشد.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Night Has Come زیرنویس فارسی

سریال Night Has Come

یک بازی مرموز مرگ نوجوان که در آن یک بازی مافیایی برای دانش آموزان کلاس 2 و 3 رخ می دهد که عقب نشینی و جنگ روانی شدید تقلب و فریب و تنش نفس گیر را ترک کردند.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

فیلم A Man of Reason 2022 زیرنویس فارسی

فیلم A Man of Reason 2022

پس از 10 سال حبس از طرف کارفرمایش، تنها چیزی که سو هیوک می خواهد یک زندگی عادی است - زندگی که او امیدوار است شامل دوست دختر سابقش، مین سو، و دخترشان، این بی باشد. اما زمانی که به رده های بالای ...

نمایش فیلم

سریال Glitch

سریال Glitch

دوست پسر هونگ جی هیو با یک نور ناشناس ناپدید می شود. از آن زمان، هونگ جی هیو محل اختفای دوست پسرش را دنبال می کند. با کمک اعضای یک باشگاه بشقاب پرنده، او به یک راز مرموز نزدیک می شود.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد