زبان: پرتغالی

فیلم Infinite Sea 2021 زیرنویس فارسی

فیلم Infinite Sea 2021

در یک دنیای موازی، میگل سعی می کند راه خود را برای پیوستن به یک مهاجرت به سیاره دیگر هک کند. در حالی که او در رویاها و ناامیدی های خود از جا ماندن زندگی می کند، اوا را ملاقات می کند، که او را به چالش می کشد و مجبور می کند با مشکل خود کنار بیاید...

فیلم The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006

فیلم The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006

یک نوجوان پس از نقل مکان به همراه پدرش در توکیو برای جلوگیری از محکومیت زندان در آمریکا، تبدیل به یک رقیب اصلی در دنیای مسابقات دریفت می شود.

نمایش فیلم

فیلم Fast Five 2011

فیلم Fast Five 2011

دومینیک تورتو و خدمه‌اش از مسابقه‌های خیابانی در حالی که در چشم‌های یک قاچاقچی قدرتمند برزیلی و یک مامور خطرناک فدرال هستند، برای خرید آزادی خود، نقشه‌ای را برای دزدی عظیم می‌گذارند.

نمایش فیلم

فیلم ۷Prisoners 2021 زیرنویس فارسی

فیلم ۷Prisoners 2021

ماتئوس ۱۸ ساله برای فراهم کردن زندگی بهتر برای خانواده اش در کشور، شغلی را در یک انبار زباله در سائوپائولو برای رئیس جدیدش، لوکا، می پذیرد، اما در دنیای خطرناک قاچاق انسان گرفتار می شود.

کیفیت full HD اضافه شد

فیلم Yakuza Princess 2021 زیرنویس فارسی

فیلم Yakuza Princess 2021

وارث نیمی از سندیکای جنایتکاران یاکوزا، با یک غریبه فراموش شده که معتقد است یک شمشیر باستانی دو سرنوشت آنها را به هم پیوند می دهد، یک اتحاد ناآرام ایجاد می کند. او باید جنگی را علیه نیمه دیگر سندیکا که او را می خواهد آغاز کند ...

فیلم The Portuguese Woman 2018 زیرنویس فارسی

فیلم The Portuguese Woman 2018

خانه او جنگ است. خانه او پرتغال است. با این حال، همسر جوان و تازه ازدواج کرده لرد فون کتن مصمم است خانواده شوهرش را به خانه خود تبدیل کند، قلعه‌ای غیرقابل مهمان‌نواز روی صخره‌ای در شمال ایتالیا.

فیلم Trollhunters: Rise of the Titans 2021 زیرنویس فارسی

فیلم Trollhunters: Rise of the Titans 2021

قهرمانان سری Trollhunters در یک ماجراجویی حماسی برای کنترل جادویی که همه آنها را به هم پیوند می دهد، با دستور Arcane مبارزه می کنند.

فیلم Love Actually 2003

فیلم Love Actually 2003

این فیلم داستان ۸ زوج متفاوت در آستانه کریسمس در لندن و قصه مرتبط با عشقشان را روایت می کند...

به زودی منتشر می شود.

فیلم Notorious 1946

فیلم Notorious 1946

«آلیسشا هیوبرمن» ( برگمن ) دختر یک جاسوس نازى دستگیر و محکوم شده، به «دولین» ( گرانت )، مأمور مخفى امریکایى دل می‏بازد. دولین، آلیشا را به کمک می‏طلبد و او هم می‏پذیرد تا نقش عنصر نفوذى در تشکیلات دشمن را بازى کند و با «الکساندر سباستیان» ( رینز ) مأمور نازى رابطه برقرار کند…

به زودی منتشر می شود.