زبان: ایتالیایی

نمایش فیلم Life Is Beautiful 1997 زیرنویس فارسی

نمایش فیلم Life Is Beautiful 1997

هنگامی که یک پیشخدمت یهودی با ذهن باز و پسرش قربانی هولوکاست می شوند، او از ترکیبی عالی از اراده، شوخ طبعی و تخیل برای محافظت از پسرش در برابر خطرات اطراف اردوگاهشان استفاده می کند.

نمایش فیلم

فیلم EO 2022 زیرنویس فارسی

فیلم EO 2022

الاغی را دنبال می‌کند که در سفرش با آدم‌های خوب و بد روبرو می‌شود، شادی و درد را تجربه می‌کند و چشم‌اندازی از اروپای مدرن را از طریق چشمانش کشف می‌کند.

فیلم Léon: The Professional 1994 زیرنویس فارسی

فیلم Léon: The Professional 1994

ماتیلدا 12 ساله با اکراه توسط لئون، یک قاتل حرفه ای، پس از به قتل رسیدن خانواده اش دستگیر می شود. زمانی که او تحت الحمایه او می شود و حرفه قاتل را می آموزد، رابطه ای غیرعادی شکل می گیرد.

نمایش فیلم

فیلم No Time to Die 2021 زیرنویس فارسی

فیلم No Time to Die 2021

جیمز باند خدمت فعال را ترک کرد. زمانی که فلیکس لیتر، یک دوست قدیمی از سیا، به دنبال کمک می‌آید، صلح او کوتاه‌مدت می‌ماند و باند را به دنبال یک شرور مرموز می‌برد که مجهز به فناوری جدید خطرناک است.

فیلم Red Notice 2021 زیرنویس فارسی

فیلم Red Notice 2021

یک مامور اینترپل با کمک یک دزد رقیب، تحت تعقیب ترین دزد آثار هنری جهان را با موفقیت ردیابی می کند. اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست، زیرا یک سری صلیب های دوگانه به وجود می آید.

فیلم Rush 2013 زیرنویس فارسی

فیلم Rush 2013

رقابت بی‌رحمانه دهه 1970 بین رقبای فرمول یک، جیمز هانت و نیکی لاودا.

نمایش فیلم

فیلم Groundhog Day 1993 زیرنویس فارسی

فیلم Groundhog Day 1993

یک هواشناس خودشیفته و خودمحور در روز گراندهاگ خود را در یک حلقه زمانی می بیند، و آن روز تکرار می شود تا زمانی که به درستی برسد.

نمایش فیلم

فیلم The Hand of God 2021 زیرنویس فارسی

فیلم The Hand of God 2021

در دهه 1980 ناپل، فابیتو جوان عشق خود را به فوتبال دنبال می کند، زیرا یک تراژدی خانوادگی اتفاق می افتد و آینده نامشخص اما امیدوارکننده او به عنوان یک فیلمساز را شکل می دهد.