ژانر‌ها: کوتاه

سریال Gudetama: An Eggcellent Adventure

سریال Gudetama: An Eggcellent Adventure

یک فیلم جاده‌ای بی‌حال و همدلانه درباره پیدا کردن والدین - برای همه کسانی که فقط می‌خواهند در مورد آن تنبلی کنند. گودتاما با توجه به این واقعیت که فقط در بشقاب کسی تمام می شود، تسلیم شد، فقط می خواهد همیشه تنبل باشد.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Frog and Toad

سریال Frog and Toad

دو دوست دوزیست را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند بین فضای باز و لذت خانه تعادل برقرار کنند، زیرا از یک ماجراجویی خوش‌بینانه به ماجراجویی دیگر پرتاب می‌شوند.

نمایش سریال

سریال Tom and Jerry in New York

سریال Tom and Jerry in New York

موش و گربه نمادین را دنبال کنید تا در هتل رویال گیت به حفاری‌های جدید خود بپردازند و در سرتاسر شهر بزرگ شلوغی ایجاد کنند و هرج و مرج خنده‌داری را در بالای شهر، مرکز شهر و هر جایی که فرارهای جنون‌آمیزشان آنها را می‌برد برانگیزد.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Abbott Elementary زیرنویس فارسی

سریال Abbott Elementary

گروهی از معلمان را دنبال می کند که در یکی از بدترین مدارس دولتی کشور گرد هم آمده اند، فقط به این دلیل که آنها عاشق تدریس هستند.

قسمت 13 فصل اول اضافه شد

سریال Better Call Saul presents: Slippin’ Jimmy

سریال Better Call Saul presents: Slippin’ Jimmy

قبل از سائول گودمن، وکیل جنایی، یا جیمی مک گیل، وکیلی که می توانید به آن اعتماد کنید، اسلیپین جیمی وجود داشت. او یک جوان حیله گر است که سعی می کند از مدرسه کاتولیک عبور کند بدون اینکه خودش و بهترین دوستش مارکو را در سرکوب کند...

قسمت 06 فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال The Cuphead Show! زیرنویس فارسی

سریال The Cuphead Show!

در این مجموعه انیمیشنی بر اساس بازی ویدیویی موفق، ماجراهای ناگوار کاپ هد هیجانی و برادر محتاط اما متقاعدش را موگمن دنبال کنید.

قسمت 12 فصل اول اضافه شد

سریال Man vs. Bee زیرنویس فارسی

سریال Man vs. Bee

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را در حال جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

قسمت 09 فصل اول اضافه شد