ژانر‌ها: واقع‌نما

سریال Squid Game: The Challenge زیرنویس فارسی

سریال Squid Game: The Challenge

شرکت‌کنندگان را دنبال می‌کند تا در چالش‌های مبتنی بر بازی‌های کودکان کره‌ای که در بازی Squid Game به نمایش در می‌آیند، برنده یک جایزه نقدی 4.56 میلیون دلاری شوند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Stone Cold Takes on America

سریال Stone Cold Takes on America

استیو آستین "Stone Cold" را دنبال می کند، یکی از بزرگان تمام دوران، که همه چیز را به کشتی سپرد تا در جاده ها، چالش هایی را از طرف طرفداران بپذیرد که او را از منطقه راحتی خود بیرون می کشد.

قسمت 05 از فصل اول اضافه شد

سریال Special Forces: World’s Toughest Test

سریال Special Forces: World’s Toughest Test

16 شرکت کننده مشهور از طریق مجموعه ای از چالش های آموزش نیروهای ویژه تقلید می کنند، آنها از جامعه حذف می شوند و گروهبان های کارکنان همه چیز را در اردوگاه کنترل می کنند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Race to Survive Alaska

سریال Race to Survive Alaska

داستان مسابقه‌های ماجراجو و کارشناسان بقا را دنبال می‌کند که بیش از 100 مایل از زمین‌های نامناسب را تحمل می‌کنند و چیزی جز آنچه می‌توانند برای دریافت جایزه 500000 دلاری با خود حمل کنند، ندارند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Dirty Old Cars زیرنویس فارسی

سریال Dirty Old Cars

در سرتاسر آمریکا، زیر لایه‌های گرد و غبار، کپک و گل، ماشین‌های فراموش‌شده‌ای وجود دارند که سال‌ها منتظرند تا کسی تاریخشان را مرور کند و تنها چیزی را که برای بازگشت به جاده نیاز دارند به آنها بدهد: یک حمام خوب.

قسمت 18 از فصل اول اضافه شد

سریال The Zone: Survival Mission زیرنویس فارسی

سریال The Zone: Survival Mission

این برنامه سه میزبان خود را به عنوان نمایندگان نژاد بشر معرفی می کند و سپس آنها را در هشت موقعیت غیرمنتظره قرار می دهد که در آن برای تکمیل هر اشتباه، به چالش کشیده می شوند تا چهار ساعت زنده بمانند و تسلیم نشوند...

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال Gordon Ramsay: Uncharted

سریال Gordon Ramsay: Uncharted

گوردون رمزی در جستجوی الهامات آشپزی، ماجراهای حماسی و تجربیات فرهنگی که هرگز فراموش نخواهد کرد، به برخی از باورنکردنی ترین و دورافتاده ترین مکان های روی زمین سفر می کند.

قسمت 10 فصل سوم اضافه شد