ژانر‌ها: هیجان‌انگیز

دانلود سریال The Night Agent زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Night Agent

مامور سطح پایین FBI، پیتر ساترلند، در زیرزمین کاخ سفید کار می کند و تلفنی را که هرگز زنگ نمی زند - تا شب زنگ می زند - کار می کند و او را به سمت توطئه ای سوق می دهد که تمام راه را به دفتر بیضی منتهی می کند.

فصل اول - قسمت 06

دانلود سریال The Old Man زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Old Man

یک مامور بازنشسته سیا هم توسط آژانسی که زمانی در آن کار می‌کرد و هم کابوس‌های خودش را شکار می‌کند، زمانی که مردی ناشناس بعد از نزدیک به سه دهه ناگهان به ملاقات او می‌رود.

فصل اول - قسمت 07

دانلود سریال Dark Winds زیرنویس فارسی

دانلود سریال Dark Winds

لیفورن و چی، دو افسر پلیس ناواهو در جنوب غربی دهه 1970 را دنبال می‌کند که وقتی به دنبال سرنخ‌هایی در یک پرونده قتل مضاعف می‌گردند، مجبور می‌شوند باورهای معنوی خود را به چالش بکشند.

فصل اول - قسمت 06

دانلود سریال Chucky

دانلود سریال Chucky

پس از پیدا شدن یک عروسک قدیمی چاکی در یک حیاط حومه شهر، یک شهر ایده آل آمریکایی در هرج و مرج قرار می گیرد و یک سری قتل های وحشتناک شروع به افشای ریاکاری ها و اسرار شهر می کند.

دانلود سریال The Suspect زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Suspect

دکتر جوزف اولافلین مردی که به نظر می رسد زندگی عالی و حرفه ای موفق به عنوان روانشناس بالینی دارد. اما هیچ چیز را نمی توان بدیهی دانست. حتی بی عیب ترین وجود هم فقط یک نخ گشاد از گره خوردن فاصله دارد...

فصل اول - قسمت 04

The Mosquito Coast زیرنویس فارسی

The Mosquito Coast

سفر خطرناک یک ایده آلیست رادیکال و مخترع درخشان، آلی فاکس را دنبال می کند که خانواده خود را برای مکزیک از ریشه می کشد، زمانی که آنها ناگهان خود را در فرار از دولت ایالات متحده می بینند.

فصل دوم - قسمت 07