ژانر‌ها: هیجان‌انگیز

سریال Masters of the Air زیرنویس فارسی

سریال Masters of the Air

پنج مایل بالاتر از زمین و پشت خطوط دشمن، یازده مرد در داخل بمب افکنی معروف به "قلعه پرواز" با گله های بی امان جنگنده های آلمانی می جنگند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد

سریال Criminal Record زیرنویس فارسی

سریال Criminal Record

داستان دو کارآگاه باهوش را دنبال می‌کند که بر سر یک محکومیت تاریخی به قتل، با مسائل نژادی، شکست نهادی و تلاش برای یافتن زمینه‌های مشترک در بریتانیای قطبی شده سر و کار دارند.

قسمت 05 از فصل اول اضافه شد

سریال Kübra زیرنویس فارسی

سریال Kübra

گوخان آهینولو را دنبال می کند که پس از دریافت پیامی از سوی کاربری به نام کوبرا، ارتباطش با دوست دخترش تیره شده است. همه چیز به دلیل این ارتباط تغییر خواهد کرد و اتفاق غیرمنتظره ای رخ خواهد داد.

قسمت 05 از فصل اول اضافه شد

سریال Night Has Come زیرنویس فارسی

سریال Night Has Come

یک بازی مرموز مرگ نوجوان که در آن یک بازی مافیایی برای دانش آموزان کلاس 2 و 3 رخ می دهد که عقب نشینی و جنگ روانی شدید تقلب و فریب و تنش نفس گیر را ترک کردند.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال Celebrity

سریال Celebrity

شهرت. پول قدرت. یک زن جوان برای تبدیل شدن به داغ‌ترین سلبریتی بعدی در دنیای پر زرق و برق و در عین حال مفتضح اینفلوئنسرها در سئول می‌جنگد.

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال Ferry: The Series

سریال Ferry: The Series

قبل از اینکه "Undercover's" Ferry Bouman به یک قاچاقچی بدنام مواد مخدر تبدیل شود، باید با صعود به صفوف جنایتکار برابانت از گمنامی خارج می شد.

قسمت 07 از فصل اول اضافه شد

سریال The Railway Men

سریال The Railway Men

پس از نشت گاز مرگبار از کارخانه ای در بوپال، کارگران شجاع راه آهن جان خود را به خطر می اندازند تا دیگران را در مواجهه با یک فاجعه غیرقابل توصیف نجات دهند.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال