ژانر‌ها: علمی-تخیلی

سریال Glitch

سریال Glitch

دوست پسر هونگ جی هیو با یک نور ناشناس ناپدید می شود. از آن زمان، هونگ جی هیو محل اختفای دوست پسرش را دنبال می کند. با کمک اعضای یک باشگاه بشقاب پرنده، او به یک راز مرموز نزدیک می شود.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Monarch: Legacy of Monsters زیرنویس فارسی

سریال Monarch: Legacy of Monsters

داستان پس از نبرد بین گودزیلا و تایتان‌ها رخ می‌دهد و نشان می‌دهد که هیولاها واقعی هستند، سفر یک خانواده برای کشف اسرار مدفون و میراثی که آنها را به Monarch مرتبط می‌کند، دنبال می‌کند.

قسمت 10 از فصل اول اضافه شد

سریال Beacon 23 زیرنویس فارسی

سریال Beacon 23

مردی که در قرن بیست و سوم زندگی می کند در یک "فانوس دریایی" دورافتاده در فضا کار می کند که به عنوان چراغی برای کمک به کشتی های عبوری عمل می کند.

قسمت 08 از فصل اول اضافه شد

سریال Levius

سریال Levius

جوانی که پدر و مادرش قربانی جنگ شدند. او توسط عمویش زک پذیرفته می شود، و آنجاست که لویوس شروع به غوطه ور شدن در دنیای بوکس فلزی می کند که گویی توسط خود سرنوشت هدایت می شود و توانایی ذاتی او برای مارت...

قسمت 12 از فصل اول اضافه شد

سریال Fear the Walking Dead زیرنویس فارسی

سریال Fear the Walking Dead

داستان اسپین آف یک مردگان متحرک در لس آنجلس، کالیفرنیا. دو خانواده را دنبال می کند که باید با هم متحد شوند تا از آخرالزمان مرده جان سالم به در ببرند.

قسمت 09 از فصل هشتم اضافه شد

سریال I’m Not a Robot

سریال I’m Not a Robot

کیم مین گیو ثروت و موفقیت دارد، اما به دلیل حساسیتی که به مردم دارد، زندگی ای منزوی دارد. او سپس با دختری آشنا شده و عاشق او می شود که برای دوست پسر سابقش که یک استاد ربات های نابغه است وانمود می کند ربات است.

قسمت 16 از فصل اول اضافه شد

سریال Children of Dune

سریال Children of Dune

دوقلوهای پل "مودیب" آتریدس درگیر چشم انداز سیاسی آراکیس ("تلماسه") و بقیه جهان می شوند.

قسمت 03 از فصل اول اضافه شد

نمایش سریال

سریال Circuit Breakers زیرنویس فارسی

سریال Circuit Breakers

گلچین آینده‌نگر را دنبال کنید زیرا از طریق یک لنز علمی تخیلی به مسائل کودکان می‌پردازد. اما همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و کنجکاوی آنها منجر به هرج و مرج می شود.

قسمت 07 فصل اول اضافه شد