کشور: چین

فیلم Blacklight 2022 زیرنویس فارسی

فیلم Blacklight 2022

تراویس بلاک یک مامور دولتی است که با گذشته پنهان خود کنار می آید. وقتی بلاک متوجه نقشه ای می شود که شهروندان آمریکایی را هدف قرار می دهد، خود را در تیررس رئیس اف بی آی می بیند که زمانی از او محافظت کرده بود.

فیلم The Hunt 2020 زیرنویس فارسی

فیلم The Hunt 2020

دوازده غریبه در یک پاکسازی از خواب بیدار می شوند. آنها نمی دانند کجا هستند و چگونه به آنجا رسیده اند. آنها نمی دانند که برای یک هدف بسیار خاص - The Hunt - انتخاب شده اند.

فیلم Last Night in Soho 2021 زیرنویس فارسی

فیلم Last Night in Soho 2021

یک طراح مد مشتاق به طور مرموزی می تواند وارد دهه 1960 شود، جایی که با یک خواننده عجیب و غریب روبرو می شود. اما زرق و برق آن چیزی نیست که به نظر می رسد و رویاهای گذشته شروع به شکستن می کنند و به چیزی تبدیل می شوند ...

فیلم Nobody 2021 زیرنویس فارسی

فیلم Nobody 2021

یک مرد خانواده مطیع به آرامی شخصیت واقعی خود را پس از دزدیده شدن خانه اش توسط دو دزد خرده پا آشکار می کند که اتفاقاً او را وارد یک جنگ خونین با یک رئیس جنایتکار روسی می کند.

فیلم Jurassic World: Dominion 2022 زیرنویس فارسی

فیلم Jurassic World: Dominion 2022

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar، ماموران Biosyn تلاش می‌کنند تا Maisie Lockwood را ردیابی کنند، در حالی که دکتر Ellie Sattler در حال تحقیق در مورد دسته‌ای از حشرات غول‌پیکر مهندسی‌شده ژنتیکی است.

فیلم The King of Staten Island 2020 زیرنویس فارسی

فیلم The King of Staten Island 2020

اسکات از زمانی که پدر آتش نشانش درگذشت، مورد بازداشت قرار گرفته است. او روزهایش را با کشیدن علف هرز و رویای خالکوبی بودن می گذراند تا اینکه اتفاقات او را مجبور می کند تا با غم خود دست و پنجه نرم کند و اولین قدم هایش را به جلو بردارد...

دانلود فیلم The Hunt 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Hunt 2020

دوازده غریبه در یک پاکسازی از خواب بیدار می شوند. آنها نمی دانند کجا هستند و چگونه به آنجا رسیده اند. آنها نمی دانند که برای یک هدف بسیار خاص - The Hunt - انتخاب شده اند.